Aplikacja mobilna

Koniec z czekaniem na bramkach

System Autopay działa już na wszystkich bramkach na AmberOne Autostradzie A1 oraz na autostradzie A4 Kraków - Katowice. To znaczy, że pokonując dystans między Gdańskiem a Toruniem, lub między stolicami województwa małopolskiego i śląskiego, nie musisz już czekać w długich kolejkach, żeby przejechać przez bramki.

Wystarczy, że zarejestrujesz się w systemie Autopay za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub serwisu internetowego, albo aktywujesz usługę w swojej bankowości internetowej, po czym uzupełnisz dane osobowe oraz pojazdu, wybierzesz metodę płatności i gotowe. Kolejny przejazd przez bramki zajmie nie więcej niż kilka sekund.

Sprawdź szczegóły

Pełna samoobsługa na myjniach

W pierwszym etapie integracji Autopay z siecią WWWash, rozwiązanie będzie oparte o kody QR dostępne na myjniach bezdotykowych.

Po zeskanowaniu kodu QR (kamerą telefonu lub kamerą z poziomu aplikacji Autopay) i wybraniu programu mycia, płatność zostanie pobrana automatycznie, a program mycia auta włączony.

Docelowo, rozwiązanie będzie oparte o videotolling.

Wygodne płatności za postój na parkingu

Stale pracujemy nad rozszerzeniem zasięgu płatności automatycznych Autopay. Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie naszej usługi na parkingach.

Aktualnie prowadzimy testy rozwiązania na kilku parkingach w Polsce. Będziemy informować na bieżąco o pojawieniu się kolejnych miejsc, w których można skorzystać z płatności automatycznych.